TURİZM

 Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenleyerek hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik gibi hizmetlerini yürütmek hizmetlerimiz arasındadır. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak.Her türlü nakil vasıtalarına yönelik biletleri satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açarız..

TEKSTİL

Her türlü dokuma ürünleri ile tekstil ürünlerinin imalatını; toptan ve perakende ticareti ile hizmet veririz..

MADENCİLİK

Yer altı ve yer üstü maden ve tabii kaynakların mevcut kanunlara uygun olarak çıkartılmasından, işletilmesi,satın alınması ve kiraya verilmesini; imalatını ve ticaretini  güvenle yaparız..

TARIM

 

Tarımsal faaliyetlerde bulunmak, çiftçilik yapmak.Gerekli ve yararlı bitkileri yetiştirmek amacıyla toprak üzerinde her türlü zirai çalışmalar yaparız.İnsanların hayvansal, bitkisel ve diğer maddelere olan gereksinimlerini karşılamak için planlı değişik üretim sistemleri ile bitkisel ve hayvansal ürünler üreterek bunların yanı sıra pazarlama, paketleme, iç ve dış ticaretini üstleniriz..

GIDA

 

 

Her türlü gıda ve içecek maddelerinin, kuruyemiş ürünlerinin baharat ve aktariyelerin, şifalı bitkilerin, bakliyat, hububat ve her türlü tarım ürünlerinin toptan ve perakende ticaretini ve imalatını yaparız..

HAYVANCILIK

 

Her çeşit canlı hayvan alımı, satımı, pazarlamasını yaparız.Eti yenebilir, canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimini yapar, besicilik ve hayvan yetiştiriciliği yaparız.Her türlü hayvan bağırsağı ve suni bağırsak ürünlerinin yurt içi ve yurt dışından alınması, satılması,pazarlama,paketleme depolama,dağıtım ve ticaretini yaparız..

GAYRİMENKUL

 

Her türlü  arazi, arsa, daire, ev, dükkan, iş yeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanması ile komisyonculuğunu yaparız.Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinin organizasyonuna güvenle aracılık ederiz.Her türlü inşaat malzemelerinin üretimi ve ticaretini yaparız..

İLETİŞİM

 

Resmi ve özel kişi ve kuruluşların yapmakta olduğu telekomünikasyon ve iletişim hizmetlerinin bayiliklerini almak ve işletmek.Telefon ve her türlü iletişim araç ve gereçlerinin ve yedek parçalarının ve aksesuarlarının iç ve dış ticaretini yapmak…

TİCARET

Her türlü ham madde, mamul ve yarı mamul maddeleri satın alabilir, ithal veya sair suretle tedarik edebilir, bunları kısmen veya tamamen işledikten sonra her türlü ticari işleme tabi tutabilir. İmalat ve işlemlerin yapılabilmesi için yurt içinde ve yurt dışında sınaî tesisler, fabrikalar, atölye ve imalathaneler kurulabilir…